İŞ UYGULAMALARI

Profesyonel ekibimiz ile mutluluğunuz için çalışıyoruz
İŞ UYGULAMALARI

Farklı şehir ya da bölgelerde şubeleri bulunan ya da temsilcilikleri ile sürekli olarak iletişim halinde olmak isteyen firmaların yaşamış oldukları sorunların başında bilgi paylaşımındaki sorunlar gelmekte. Çünkü anlık olarak yapılmak istenen bu paylaşımlar için kullanılacak sistemler ne yazık ki çoğu zaman istekleri karşılamanın çok ötesinde kalıyor. Ancak şimdilerde Erasoft olarak sizlere isteklerinizi yerine getirecek sistemi sunmayı başardık.

İntranet olarak adlandırılan bu sistemde ofis ya da temsilcilikler, şubeler arasında istenilen iletişim çok kısa süreler içerisinde gerçekleşebilecektir. Üstelik bu esnada kağıt kullanımı, fiyat gibi konularda ciddi anlamda masrafların azalması da söz konusudur. İhtiyaçların yerine getirilmesi adına küçük ya da büyük fark etmeden firmalar bu sistemi kullanarak çalışanlar arasında ofis içi iletişimi kullanabileceklerdir.

Extranet uygulamasında ise internetin teknik altyapısı kullanılır. Bu sistem içerisinde yalnızca sisteme tanımlanmış olan kişiler giriş yapabilir. Böylece bayiler, alıcılar, satıcılar, müşteriler aynı ortam içerisinde yer alabilirler. Kimi zaman kişilere karışık olarak gelse de bu sistem sayesinde firma istediği kişileri sisteme dahil edebilir ve bilgilerin karşıdaki kişilere iletimi ile alakalı istediği gibi söz sahibi olabilir. Extranet, işe bağlı olarak çok farklı amaçlarda kullanılabilir.